Jesień w pełni!

16:58:00


Nareszcie nadeszła piękna polska złota jesień. Trzeba przyznać, że jest naprawdę pięknie- liście szemrzą na chodnikach i lepią się do butów, trzeba nosić parasole, bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie padać oraz zaopatrzyć się w cieplejsze ubrania. Ta pora roku jest zdecydowanie moją ulubioną. Dlaczego?
Kiedy temperatury nie pną się za wysoko w górę, kiedy deszcz pada urywkami i wiatr smaga mnie po policzkach to wiem, że to idealna pora na kubek ciepłej kawy lub kakaa, grube swetry (czasem gryzące) i KSIĄŻKI. Jesień to także czas pilnej nauki, ponieważ jeśli wystartujemy z dobrymi notami, nauczyciele upewnią się co do naszych umiejętności. Przyznam, że idzie mi całkiem nieźle, ale i tak uważam, że mogłoby być lepiej.
Wszystko można zmieścić w małym, nieskomplikowanym równaniu matematycznym:

 SWETER + KSIĄŻKI+ HERBATA = JESIEŃ
                          CZAS

Dajcie znać w komentarzach jaka jesień jest waszą wymarzoną.
                                                                                                       K.

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Hej :)
    Na moim blogu zostałaś nominowana do Zombie Apocalypse Book TAG. Serdecznie zapraszam :)
    http://alawkrainieksiazek.blogspot.com/2014/10/zombie-apocalypse-book-tag.html

    OdpowiedzUsuń

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna część moich tekstów nie może być rozpowszechniania bądź kopiowana bez mojej zgody.