ZAPOWIEDŹ- Ja, Ty, My, czyli Książka wspólnych zapisków- Lisa Currie

17:13:00


Tu nie ma złych odpowiedzi! Nie ma ograniczających Cię zasad! W tej książce jesteś cały TY i drugi Ty i… To po prostu Wasza książka :) Rozwiń skrzydła, puść wodze fantazji i baw się! 

Oto książka bez reguł, która zapewni świetną zabawę – a także podpowie Ci coś o Tobie i Twoich przyjaciołach. A przede wszystkim pozwoli nietypowo spędzić czas. Ciasteczkowe wróżby, gryzmolenie wspólnego portretu, układanie Waszego piosenkowego hymnu – wygłup i relaks, albo jak wolisz: chwila namysłu i okazja do rozmowy – także o sprawach, o których nie wiadomo jak zacząć rozmowę. Ale najbardziej to jest po prostu………. (dopisz własne oczekiwanie od tej książki!) 

I w tym momencie wkraczam ja- kreatywny, niesamowity, wspaniały sposób na zaciśnięcie więzi z przyjacielem, przyjaciółką, bratem, siostrą, chłopakiem, dziewczyną, czyli z bliskim, który jest wam szczególnie...bliski. Macie podobne gusty, a może całkowicie się różnicie? Jedno z was widzi rzeczy takimi jakie są, a drugie znajduje drugie dno? To książka dla was! Możecie się spełniać artystycznie czy pisarsko, a przy tym naprawdę dobrze bawić! Premiera już całkiem niedługo!

Właściwie już w środę, a egzemplarz jeszcze do mnie nie przyjechał :'( Ale czekam cierpliwie :)

PREMIERA
Ja,Ty,My. Książka wspólnych zapisków
17.02.2016
Wydawnictwo Feeria Young

You Might Also Like

2 komentarze

 1. Cudowna książka, koniecznie muszę ją mieć! :D
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka zapowiada się ciekawie, chyba się na nią skuszę ;)
  U mnie nowa recenzja książki, zapraszam do czytania i komentowania ;)
  http://literacki-wszechswiat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna część moich tekstów nie może być rozpowszechniania bądź kopiowana bez mojej zgody.