ZAPOWIEDŹ- Kamień i sól- Victoria Scott

18:11:00


Tella ma za sobą przerażającą przeprawę przez dżunglę i pustynię. Nie może się już wycofać. W kolejnych etapach wyścigu zmierzy się z ukrytymi niebezpieczeństwami oceanu, mrożącym oddech górskim zimnem oraz… nowymi, pokrętnymi zasadami wyścigu.

Co jednak, jeśli niebezpieczeństwo leży jeszcze głębiej? Jak można ufać komukolwiek, skoro wszyscy mają jakieś sekrety? Co zrobić, gdy osoba, na której najbardziej polegasz, nagle przestaje cię wspierać? Jak wybrać między jednym życiem a drugim?
Wyścig dobiega końca. Tella ma coraz mniej czasu i jeszcze mniej sił. Na początku było stu dwudziestu dwóch uczestników. Kiedy Tella i ci, którzy przeżyli, stają do ostatniego etapu, jest ich zaledwie czterdziestu jeden… i tylko jedna osoba może zwyciężyć.
Kolejna część bestsellerowej trylogii "Ogień i woda" już niedługo pojawi się dla wszystkich czytelników! Ja już ją mam w swoich łapkach i recenzja pojawi się już za niedługo (w sobotę lub niedzielę). Mam nadzieję, że druga część serii spodoba mi się bardziej niż pierwsza, a mam przeczucie, że to będzie naprawdę dobra lektura. Cieszę się, ponieważ to moja pierwsza przedpremierowa recenzja. Aż muszę poklepać się po ramieniu :)
Premiera "Kamień i sól" 
17.02.2016 r.
Wydawnictwo IUVI

You Might Also Like

1 komentarze

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna część moich tekstów nie może być rozpowszechniania bądź kopiowana bez mojej zgody.