Autor
Witam na blogu Słownik sztuki!
Wszystko co tutaj znajdziecie jest mojego autorstwa, stworzone pod wpływem weny lub kaprysu. Szczerze, z błędami i literówkami.


 Skoro już tu trafiliście to istnieje cień szansy, że znacie mój mini blog z Instagrama (@bookishpolish) Pisałam krótkie recenzje, nazywam je "kieszonkowymi rekomendacjami". Od początku moim zamierzeniem było utworzenie pełnometrażowego bloga. I oto jest- Słownik sztuki!

Ale to tylko tyle co wiecie na mój temat.
Wszystko więc  zmierza ku temu, aby się przedstawić.

Nazywam się Kornelia  (tak to dziwne imię) Więcek.

Mam 17 lat.
Lubię czytać.
Piszę coś.
Fangirluje. 
I tak- to logo zrobiłam sama, w programie edycji obrazu. 

Tyle musicie o mnie wiedzieć, reszty dowiecie się po przeczytaniu moich postów (lubię też słodkie kotki i komiksy, mam sporo ulubieńców i lubię seriale kryminalne).

Druga uwaga!
Ten blog lubi być niezależny.
To sprawia, że wszystkie opinie będą wymysłem tylko i wyłącznie mojego umysłu... choć oczywiście, jestem otwarta na współprace z wydawnictwami  i innymi bloggerami.

Trzecia uwaga!
Lubię różnorodność.

(I mam wielką nadzieję, że wam też się udzieli) Recenzje obejmą głównie książki, ale nie obędzie się bez filmów czy koncertów. Myślę, że wszystkim spodoba się to, że od czasu do czasu coś się zmieni ponieważ:Wszystko jasne!?
Zapoznajcie się teraz z moimi recenzjami i rozkoszujcie się lekturą.Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna część moich tekstów nie może być rozpowszechniania bądź kopiowana bez mojej zgody.